Kosmetické ošetření

Nabízíme několik druhů ošetření obličeje, pro každý typ pleti. Ošetření je prováděno profesionálními výrobky dermokosmetiky SynCare. Dále provádíme depilaci teplým voskem, barvení obočí a řas, trvalou na časy a líčení ( a to denní, večerní a svatební).

Chemický peeling

Chemický peeling je velmi starou vysoce účinnou metodou péče o pleť pomocí slabých až středně silných organických kyselin. Tyto kyseliny v různé míře podráždí pleť. Po stádiu podráždění následuje hojení. Nové buňky vznikající při hojení, nahrazují buňky poškozené, které před peelingem vykazovaly ESTETICKÝ DEFEKT - trudovitá pleť po akné, povrchové vrásky, poškození pleti po nadměrném slunečním záření.

Prodlužování řas

Prodlužování řas provádíme metodou řasa na řasu, na vlastní řasy se aplikují umělé řasy z lehkého syntetického materiálu speciálním medikálním adhesivem, jednotlivě řasa na řasu. Vaše řasy dále rostou dle svého přirozeného cyklu i s novou řasou, to vše provádíme profesionální kosmetikou Blink Lash. Aplikace trvá cca 1 hodinu, doplnění se opakuje po 2-4 týdnech.

Semipermanentní řasenka

Semipermanentní řasenka, která dodá Vaši řasám žádanou barvu, objem, délku a natočení a to na celé 3 týdny! Je 100% voděodolná a vhodná i pro citlivé oči. Zapomeňte na klasické voděodolné řasenky. Semipermanentní mascara od Blink Lash je vysoce odolná proti otěru a vodě a zajistí vám krásné řasy na dlouhé týdny při jakékoli sportovní aktivitě, na dovolené nebo například v sauně. Je ideální volbou pro aktivní klientky, které si přejí krásné řasy bez nutnosti denního líčení.

Přístrojová lymfodrenáž

Lymphastim BTL je nový a moderní přístroj pracující na známém pricipu postupujíci tlakové vlny, umožňující kompresní lymfodrenáž. Masáž končetiny se děje na základě komprese vzduchem nafukovaných návleků. Naplňováním jednotlivých komor speciálních návleků se v naprogramovaných intervalech vytváří zvolna postupující tlak, který účinně nahrazuje tzv. svalovou pumpu. Vznikají lehké, rytmické tlakové vlny,které běží od špiček chodidel přes lýtka a stehna a boky.

Manikúra

Nabízíme klasickou manikúru, ošetření nehtů p-shinem, lakování a zdobení nehtů. Ošetření rukou peelingem, maskou a parafínovým zábalem.

Nehtová modeláž

Nabízíme modeláž nehtů UV gely profesionální značky Enii Nails. Dále nabízíme zpevnění přírodních nehtů gelem a širokou škálu zdobení nehtů.

Gel-lak

Nanášení laků s odolností gelů. Výhodou oproti běžným lakům je okamžité zaschnutí a dlouhodobá trvanlivost. Životnost gel laku se pohybuje od 1 do 3 týdnů. Přirozenější vzhled oproti klasické modeláži, délka aplikace cca 30 min

Kadeřnictví

Postaráme se o Vaše vlasy, od střihu po barvení a melírování. Nabízíme pánský, dámsky a dětský střih. Používáme profesionální produkty italské firmy BES.